(pakeitimas)

Vaikų priėmimo į Šiaulių rajono savivaldybės lopšelius-darželius tvarkos aprašas priedas

VAIKŲ PRIĖMIMAS

Vaikų priėmimas į ankstyvojo amžiaus, ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes vykdomas vadovaujantis Šiaulių rajono savivaldybės tarybos 2012-03-29 sprendimu Nr.T-58. Pateikiamas prašymas lopšelio – darželio „Vyturėlis” direktorei tėvų (globėjų, rūpintojų) vardu, kuriame nurodoma:

• Vaiko vardas, pavardė, asmens kodas, gyvenamoji vieta ir deklaruotos vietos adresas.

• Pageidaujamas priėmimo į grupę laikas.

• Duomenys ryšiams su tėvais(globėjais, rūpintojais).

• Pridedama moksleivio sveikatos raidos istorija forma Nr.026/a.

• Gimimo liudijimo kopija.

• Pažyma apie šeimos deklaruotą gyvenamąją vietą.

• Dokumentai apie šeimos sudėtį ( iš seniūnijos),  socialinę padėtį, dokumentai dėl lengvatų ar pirmumo.

Pirmumo teisė teikiama:

• Neįgaliesiems vaikams (pateikus tai įrodantį specialųjį dokumentą).

• Vaikams iš nepilnų šeimų, našlaičiams, globotiniams.

• Vaikams iš socialiai remtinų šeimų.

• Vaikams iš šeimų, kuriose:

• 1. auga 3 ir daugiau vaikų;

• 2. vienas iš tėvų (globėjų, rūpintojų) yra moksleivis, studentas ir mokosi mokymo įstaigų dieniniuose skyriuose;

• Į lopšelio – darželio ugdymo grupes vaikai priimami pasirašius su tėvais (globėjais, rūpintojais) vaikų priėmimo sutartis.