„Tam, kad ką nors išrastum, reikia geros vaizduotės ir daugybės nereikalingų daiktų.“
Tomas Edisonas

RESPUBLIKINIO KŪRYBINIŲ VIDEOFILMUKŲ PROJEKTO
„DIDELI MAŽŲJŲ ATRADIMAI“
NUOSTATAI

I. BENDROSIOS NUOSTATOS

1. Respublikinio kūrybinių videofilmukų projekto „DIDELI MAŽŲJŲ ATRADIMAI“ nuostatai reglamentuoja projekto „DIDELI MAŽŲJŲ ATRADIMAI“ organizavimo, vykdymo, apdovanojimo tvarką.
2. Projektas skirtas „Erasmus+“ projektui „Mažieji išradėjai“.
3. Informacija apie Projektą skelbiama Šiaulių r. Kužių lopšelio-darželio „Vyturėlis“ svetainėje www.vyturelis.siauliai.lm.lt , darželio Facebook paskyroje ir Šiaulių r. savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus bei Šiaulių r. švietimo pagalbos tarnybos 2018 m. vasario mėnesio renginių plane.

II. PROJEKTO TIKSLAI IR UŽDAVINIAI

4. Tikslas – vaikams kūrybiškai eksperimentuojant, patirti atradimo džiaugsmą.
5. Uždaviniai:
5.1. Tenkinti prigimtinį vaikų poreikį tyrinėti.
5.2. Patiriant teigiamas emocijas, skatinti vaikų norą eksperimentuoti, atlikti įvairius bandymus.
5.3. Padėti atsiskleisti kūrybingumui ir saviraiškai, skatinti vaikų pasitikėjimą savimi.

III. PROJEKTO ORGANIZATORIAI

6. Projektą „DIDELI MAŽŲJŲ ATRADIMAI“ organizuoja Šiaulių r. Kužių lopšelis-darželis „Vyturėlis“ ir Šiaulių r. švietimo pagalbos tarnyba.
7. Organizatorės- darželio auklėtoja metodininkė Audronė Žukauskienė ir logopedė metodininkė Gitana Tarasevičienė tel. +370 65670845
8. Koordinatorė- Kužių darželio direktorė Aurelija Kasperukienė, tel. +37069969551
9. Projekto organizatoriai numato projekto tikslus, laiką, dalyvius ir dalyvių apdovanojimo tvarką.

IV. PROJEKTO VYKDYMO LAIKAS

10. 2018 m. vasario 02 d. – kovo 02 d.

V. PROJEKTO DALYVIAI IR ORGANIZAVIMAS

11. Projektui „DIDELI MAŽŲJŲ ATRADIMAI ” darbus gali teikti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogai. Darbų skaičius iš vienos įstaigos 1- 2.
12. Dalyvio anketos Projektui pateikiamos iki 2018 m. vasario 26 d.
13. Sukurti kūrybinį filmuką, kuris galėtų būti filmuota medžiaga arba nuotraukų filmukas (trukmė iki 3min.) Video medžiagoje turėtų atsispindėti vaikų atliktas, stebėtas eksperimentas (bandymas, atradimas). Videoreportažą įkelti į interneto kanalą YouTube, būtinai nurodant pavadinimą „Dideli mažųjų atradimai“, savo miesto bei įstaigos pavadinimą, o nuorodą atsiųsti el. paštu: kuziuvyturelis@gmail.com iki vasario 26 d.

VI. REIKALAVIMAI PROJEKTO DALYVIAMS

14. Darbai gali būti individualūs arba kolektyviniai.
15. Darbas turi atitikti projekto reikalavimus.
16. Dalyvio anketą (1 priedas) siųsti elektroniniu paštu adresu kuziuvyturelis@gmail.com
17. Videoreportažas turi būti ne ilgesnis negu 3min.
18. Visi projekto dalyviai už dalyvavimą projekte gaus padėkas elektroniniu paštu.
19. Dėl klausimų skambinti logopedei Gitanai Tarasevičienei tel.865670845 arba rašyti el.paštu gtaraseviciene@gmail.com

PRIEDAS. Dalyvio anketa >>