Respublikinė ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų teorinė – praktinė konferencija “Inovaciniai vaikų užimtumo būdai atviroje lauko erdvėje”

2013 11 20

Kužių lopšelio – darželio “Vyturėlis” pedagogės lankėsi Šeduvos lopšelyje – darželyje, kuriame vyko respublikinė ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų teorinė – praktinė konferencija “Inovaciniai vaikų užimtumo būdai atviroje lauko erdvėje”,  skirta respublikinio ikimokyklinio ugdymo įstaigų projekto “Vaikų užimtumas lauke – kelias į sveikatą” apibendrinimui. Šioje konferencijoje pedagogės skaitė šiuos pranešimus:

• Viktorija Lipskienė. “Judėjimas lauke – ne tik džiaugsmas, bet ir sveikata”.
  • Audronė  Žukauskienė “Pažintinės – kūrybinės improvizacijos gamtoje”.
  • Loreta Legačinskienė “Rudenėlio takeliu, ženkime kartu: sveikatos stiprinimas rudenėlio šventės metu”.
  • Laura Jasaitienė “Fizinio vaikų aktyvumo skatinimas tradicinėse darželio šventėse”.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA