RYTMETYS „ČYRUKAS VYRUKAS GIEDA VYTURIUKAS“

2014 02 25

Kai saulė kyla vis aukščiau, o gamtoje pasigirsta pirmieji pavasario šaukliai, labai džiaugiamės, nes žinome, kad ant savo sparnų giesmininkai tarsi atneša ir žemės atgimimą – pavasarį. Vieną tokį gražų   vasario  rytmetį  į pavasariškai išpuoštą salę, visus lopšelio-darželio ugdytinius ir pedagogus  sukvietė ikimokyklinio ugdymo auklėtojos Laura Jasaitienė ir Giedrė Valatkevičiūtė.   Pasipuošusios Knisliuku ir Mike Pukuotuku jos pakvietė pasitikti į savo gimtąjį kraštą  sugrįžusį vieversį.  O sugrįžtančius sparnuočius visuomet džiugu matyti. Šventėje išties buvo smagu. Knisliukas ir Mike Pukuotukas su vaikais pasidžiaugė sugįžusiu vieversėliu, supažindino su jo sugrįžimo tradicijomis. Vai­kai dek­la­ma­vo ei­lė­raš­tu­kus, dai­na­vo dai­ne­les apie pa­va­sa­rį, supažindino su senolių papročiais, šoko ratelius.